Wyświetl pojedynczy post
MichuuBB
Junior Member
 
Od: 12.2018
Skąd: Bielsko-Biala

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85828
Stary 10.01.2020, 13:06
Mam tak samo. Przydał by sie ktoś taki, pytanie w jakiej jest formie i ile będzie chciał kasy. Opcja z Wieczystą jakoś mnie nie przekonuje.
Odpowiedz cytując