Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
MichuuBB
Junior Member
Od: 12.2018
Skąd: Bielsko-Biala
Offline
#
85828
10.01.2020, 13:06
Mam tak samo. Przydał by sie ktoś taki, pytanie w jakiej jest formie i ile będzie chciał kasy. Opcja z Wieczystą jakoś mnie nie przekonuje.
MichuuBB
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MichuuBB
Znajdź inne posty napisane przez MichuuBB