Kamil napisał(a):

|
możesz doprecyzować, w jaki sposób TS wymusza dodatkowe pieniądze od spółki?
|
Ta dyskusja toczy się w temacie "TS Wisła właścicielem (...)".
Podobno mamy wypożyczyć Tuptę z Hellasu Verona. Nie będę udawał że wiem kto to ani że mam o tym jakiekolwiek zdanie. Młody, gra w młodzieżówce, nie gra w klubie - jest 5 w chierarchii napastników.