master17 napisał(a):

|
Kto niby tą listę zrobił ? Nie mieli żadnej listy i taka linia obrony została właśnie przyjęta. Ogóry odmawiają, a Peszkina łączą z powrotem do nas, bo gdzieś indziej nie miałby lepiej finansowo ...
|
Ty wiesz że nie było listy skąd?
I jaka linia obrony? Wisła jest w gównianej pozycji negocjacyjnej dzięki TS, który najpierw ją okradał a teraz próbuje wymuszać dodatkowe pieniądze kiedy wpływów z narkotyków już nie ma.
Chcesz mieć do kogoś pretensje? To miej jaja i charakter adresować je do prawdziwych winowajców, nie ludzi dzięki którym możesz jeszcze oglądać klub w ekstraklasie. Gdyby klub wrócił do TS po tym jak przycieli w wuja - wtedy dopiero ustawiałyby się kolejki graczy.
Nikt nie zainwestuje w Wisłę swoich pieniędzy ponad wynegocjowany wkład dopóki złodzieje z TS z mupetem Wisłockim robiącym za twarz tego cyrku będą mogli go przejąć. To jest oczywiste dla każdego kto ma więcej niż 18 lat i 70 IQ, dlatego rozumiem czemu tak wielu zwolenników TS tego nie ogarnia. Za pisanie o "Żeglarzu" czy "Binarnym" powinny być bany, bo to trójka ratowników sprawiła poświęcając czas i zamrażając swoje środki że Wisła istnieje. I trzeba być ciężkim wałem żeby tego nie rozumieć i nie szanować.
Boli Cię dupa o transfery? Powtarzam - kieruj pretensje pod właściwy adres.
Denerwuje Cię brak pieniędzy i żenujący gracze? Podziękuj TS.