Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85818
Stary 09.01.2020, 21:58
sanderuss napisał(a):Wyświetl post
Co za czasy nadeszly kiedy TS Wisla uzurpuje sobie prawa do nazwy TS Wisla... Nic tylko zaorac i posadzic ziemniaki.
Co to za czasy nadeszły kiedy TS Wisła jest zarządzana i okradana przez gangusów , co kończy się jej upadkiem.Nic tylko oddać herb i mieć trochę honoru.

A ziemniaki to sobie posadź u siebie na wsi, możesz nawet zaorać , najlepiej siebie.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując