sanderuss napisał(a):

|
Co za czasy nadeszly kiedy TS Wisla uzurpuje sobie prawa do nazwy TS Wisla... Nic tylko zaorac i posadzic ziemniaki.
|
Co to za czasy nadeszły kiedy TS Wisła jest zarządzana i okradana przez gangusów , co kończy się jej upadkiem.Nic tylko oddać herb i mieć trochę honoru.
A ziemniaki to sobie posadź u siebie na wsi, możesz nawet zaorać , najlepiej siebie.