Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85803
Stary 08.01.2020, 18:01
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Nie przepadałem za Sławomirem, ale muszę przyznać, że przekonał mnie do siebie - tak grą w Wiśle, jak i pozaboiskowym zachowaniem w tym czasie. Wg mnie krótki kontrakt z możliwością przedłużenia o sezon w czerwcu byłby jak znalazł.
Ma półroczny duży kontrakt w Lechii więc przejdzie do nas na mniejszy półroczny kontrakt? Jaki w tym sens?
Odpowiedz cytując