serek.c2 napisał(a):

|
Nie przepadałem za Sławomirem, ale muszę przyznać, że przekonał mnie do siebie - tak grą w Wiśle, jak i pozaboiskowym zachowaniem w tym czasie. Wg mnie krótki kontrakt z możliwością przedłużenia o sezon w czerwcu byłby jak znalazł.
|
Ma półroczny duży kontrakt w Lechii więc przejdzie do nas na mniejszy półroczny kontrakt? Jaki w tym sens?