Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85801
Stary 08.01.2020, 13:46
ramzes190 napisał(a):Wyświetl post
Taa razem z Wasylem będą robić atmosferę. Klub emeryta może ajis założymy? Po co nam piłkarze w kwiecie wieku na których można jeszcze coś zarobić i im się jeszcze chce zapierdalać.
Takich kupiliśmy w lecie i jaki teraz mamy tego skutek? Walczymy o utrzymanie, a młodzi dalej potrzebują czasu.

Peszko gwarantuje poziom, którego nie da wielu młodych piłkarzy.
W tym momencie życia klubu każdy transfer się obroni. Nawet 32 letniego obrońcy z Portugalii (pamięta ktoś Clebera w jakim wieku przychodził?). Celem jest utrzymanie, a inwestowanie.

Jeśli trafi do nas Peszko, napastnik (już niedługo?) I obrońca to najważniejsze pożary będą ugaszone. Oby za nimi poszła jakość. O Zukova myślę że można być spokojnym.

A latem ten znienawidzony Wasyl odchodzi na emeryturę. Zadowolony?
Odpowiedz cytując