ramzes190 napisał(a):

|
Taa razem z Wasylem będą robić atmosferę. Klub emeryta może ajis założymy? Po co nam piłkarze w kwiecie wieku na których można jeszcze coś zarobić i im się jeszcze chce zapierdalać.
|
Takich kupiliśmy w lecie i jaki teraz mamy tego skutek? Walczymy o utrzymanie, a młodzi dalej potrzebują czasu.
Peszko gwarantuje poziom, którego nie da wielu młodych piłkarzy.
W tym momencie życia klubu każdy transfer się obroni. Nawet 32 letniego obrońcy z Portugalii (pamięta ktoś Clebera w jakim wieku przychodził?). Celem jest utrzymanie, a inwestowanie.
Jeśli trafi do nas Peszko, napastnik (już niedługo?) I obrońca to najważniejsze pożary będą ugaszone. Oby za nimi poszła jakość. O Zukova myślę że można być spokojnym.
A latem ten znienawidzony Wasyl odchodzi na emeryturę. Zadowolony?