ramzes190 napisał(a):

|
Taa razem z Wasylem będą robić atmosferę. Klub emeryta może ajis założymy? Po co nam piłkarze w kwiecie wieku na których można jeszcze coś zarobić i im się jeszcze chce zapierdalać.
|
Potrzebujemy piłkarzy na tu i teraz, ponieważ albo się utrzymamy albo bankrutujemy. Peszko miał w Lechii dobrą rundę, u nas też, to jest pewny poziom na ile to możliwe w kwotach którymi obracamy.
Co nam da najlepszy junior jeśli przez jego błędy spadniemy z ligi? Wychowamy go innemu zespołowi.
Spójrz na tabelę.
Zresztą, naściągaliśmy młodych w poprzednim okienku, tylko Pawłowski na razie coś sobą zacząl prezentować w ostatnich meczach.