Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85800
Stary 08.01.2020, 12:12
ramzes190 napisał(a):Wyświetl post
Taa razem z Wasylem będą robić atmosferę. Klub emeryta może ajis założymy? Po co nam piłkarze w kwiecie wieku na których można jeszcze coś zarobić i im się jeszcze chce zapierdalać.
Potrzebujemy piłkarzy na tu i teraz, ponieważ albo się utrzymamy albo bankrutujemy. Peszko miał w Lechii dobrą rundę, u nas też, to jest pewny poziom na ile to możliwe w kwotach którymi obracamy.
Co nam da najlepszy junior jeśli przez jego błędy spadniemy z ligi? Wychowamy go innemu zespołowi.

Spójrz na tabelę.
Zresztą, naściągaliśmy młodych w poprzednim okienku, tylko Pawłowski na razie coś sobą zacząl prezentować w ostatnich meczach.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując