Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85799
Stary 08.01.2020, 12:05
Nie przepadałem za Sławomirem, ale muszę przyznać, że przekonał mnie do siebie - tak grą w Wiśle, jak i pozaboiskowym zachowaniem w tym czasie. Wg mnie krótki kontrakt z możliwością przedłużenia o sezon w czerwcu byłby jak znalazł.
Odpowiedz cytując