Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85797
Stary 08.01.2020, 11:34
ramzes190 napisał(a):Wyświetl post
Taa razem z Wasylem będą robić atmosferę. Klub emeryta może ajis założymy? Po co nam piłkarze w kwiecie wieku na których można jeszcze coś zarobić i im się jeszcze chce zapierdalać.
W kontekście rundy wiosennej, która może okazać się kluczowa dla przyszłości klubu chyba Twoje argumenty nie mają sensu. Jak się utrzymamy i budżet transferowy pozwoli na perspektywiczne wzmocnienia (z myślą o sprzedaży z zyskiem) to wtedy będziemy się nad tego typu piłkarzami zastanawiać. Peszko w kontekście walki o pozostanie w E-klapie może okazać się bezcenny.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując