ramzes190 napisał(a):

|
Taa razem z Wasylem będą robić atmosferę. Klub emeryta może ajis założymy? Po co nam piłkarze w kwiecie wieku na których można jeszcze coś zarobić i im się jeszcze chce zapierdalać.
|
W kontekście rundy wiosennej, która może okazać się kluczowa dla przyszłości klubu chyba Twoje argumenty nie mają sensu. Jak się utrzymamy i budżet transferowy pozwoli na perspektywiczne wzmocnienia (z myślą o sprzedaży z zyskiem) to wtedy będziemy się nad tego typu piłkarzami zastanawiać. Peszko w kontekście walki o pozostanie w E-klapie może okazać się bezcenny.