serek.c2 napisał(a):

. Cóż ich jeszcze blokuje? Brak zaufania, nadal?
]
|
Myślę,ze w jakimś procencie tak i to nie tyle do Was co do TS i ostatnich "nowościach" związanych z konfliktem na linii z SA i o braku zmian w zarządzie mimo zapowiedzi Wisłockiego...
Chyba musicie znowu zrobić jakąś akcje uświadamiającą/promującą "wstąp do Socios"