|
ramzes190
Sęk w tym, że tacy młodzieżowcy, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, to też nie jest takie hop-siup spoko zagranie marketingowe, tylko poważna inwestycja, bo dobry młody nie jest tani, a ściąganie jakiegoś młodego byleby tylko w takim procesie uczestniczyć większego sensu nie ma, to już lepiej np. w przyszłości dołożyć się na kontrakt dla zdolnego wychowanka, w którym pokładamy nadzieje.
|