Matios98 napisał(a):

Odniosę się tylko do jednej w kwestii, bo nie ma sensu dyskutować z kimś, kto ma na tyle ugruntowane poglądy, że "już wie swoje", więc dyskusja służy mu tylko do udowodnienia, że "moja racja jest bardziej mojsza niż twojsza"
Pytasz o źródło efektów mediacji, przecież o tym pisał Serek, bo zarząd Socios się spotkał zarówno z władzami TS-u jak i SA, więc wiedza z pierwszej ręki, a nie z mediów, więc chyba duża wiarygodność.
PS. Wiem co to jest erystyka, jest to sztuka prowadzenia dyskusji, której celem nie jest ustalenie faktów, tylko wygranie potyczki słownej, dlatego użyłem tego słowa, bo właśnie to uprawiasz w mojej ocenie.
|
Czyli brak argumentów.
Widzisz, wiele osób rozumie że samo utrzymanie Wisły w lidze nic nie znaczy bez właścicieli którzy zapewnią minimum zarządzanie długiem. TS raczej nie da rady złożyć wniosku licencyjnego który nie zostanie wyśmiany przez Ekstraklasę (nie dlatego, że Boniek coś twittował o TS). To jest o wiele wyższy poziom trudności niż "gwiazdka" dla akademii...
TS chce pieniędzy z piłki. SA nie stać już na "transfery" do TS ani na rezygnacji ze źródeł finansowania (szkolenie dzieci, sklepik) na jego rzecz. Gra jaką prowadzi Wisłocki wpływa na możliwość pozyskania piłkarzy i sponsorów przez SA.
TS nie stać też na spłatę ratowników.
Tak wygląda sytuacja na chłodno, bez emocji.
Twoje posty merytorycznie prezentują żaden poziom. Wata słowna. Myślenie życzeniowe. Próba rozstawiania po kątach ludzi którym nie podoba się ta sytuacja. Po co?