Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22705
Stary 07.01.2020, 13:33
Matios98 napisał(a):Wyświetl post
wolfy

Z tego co wiadomo po mediacjach, władze TS-u w tym Wisłocki doskonale zdają sobie sprawę z nastrojów i z tego, że nieosiągnięcie porozumienia z Kubą i spółką spowoduje odwrócenie się Socios od nich i że na żadne wsparcie liczyć nie mogą. Myślę, że wyciągasz mylny wniosek na podstawie wywiadu w którym on się odnosił raczej do wylewy hejtu i szamba na twitterze i z tego uknułeś wniosek że żyje w jakieś bańce i myśli, że Socios trzymają stronę TS-u i że trzeba go nie z tego fałszywego przeświadczenia wyprowadzić, najlepiej zdecydowanym oświadczeniem.
Źródło? Nie interesuje mnie co sobie wydedukowałeś.

Matios98 napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę darowałbym sobie teksty w stylu "jeżeli dla kogoś interesy TS-u są ważniejsze niż sekcja piłkarska", bo nie ma to żadnej wartości merytorycznej, jest to tylko zwykłe szczucie, najbardziej prymitywna erystyka jaką można sobie wyobrazić.
Sprawdź czym jest erystyka. Nie używaj słów których nie rozumiesz.
Są ludzie którzy interesy TS stawiają wyżej niż sekcji piłkarskiej. Nie jest to obelga, ponieważ samo w sobie nie jest to naganne. Kwestia chierachii. To że większość kibiców ma inne podejście tego nie zmienia, ale warto mieć jasność kto jest za czym.

Matios98 napisał(a):Wyświetl post
Według mnie nie byłoby tej całej dyskusji gdyby piłkarze w tej rundzie stanęli na wysokości zadania, mieli te 20 pkt więcej zdobytych, pewne utrzymanie, a tak powstał niezakładany przez nikogo problem i jego konsekwencje w postaci urealnionych obaw o spadek itd.
Sugerowanie że masz do czynienia ze sfrustrowanymi głupkami nie ogarniającymi niczego poza wynikiem sportowym? Acha.

Matios98 napisał(a):Wyświetl post
Strategie rzeczywiście ustala się wcześniej, ale to w momencie jak się ma wpływ na decyzje i rozwój sytuacji, my sobie możemy dywagować, teoretyzować, a decyzje o losie Wisły podejmie ostatecznie Wisłocki z Jażdżyńskim i nic na to nie poradzimy.
Kompletna bzdura. Podwójna.
Strategie ustala się na wypadek czynników poza kontrolą podmiotu (wahania rynku, powódź etc.). W przypadku Socios są to m.in. nie dajemy pieniędzy TS i czekamy, wspieramy TS ale żądamy członka RN, zbieramy pieniądze na start od czwartej ligi poza strukturami TS, to samo w strukturach TS itp. itd.
Socios ma wpływ, nawet jeżeli niewielki. Niewielki finansowo, bardzo duży PR-owo.

Naucz się łączyć posty BTW.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 07.01.2020 o godz. 13:36.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując