|
Jak zrobić gównoburzę i znów stracić członków i kasę - tyle z tego wynikło. A wystarczyło zrobić tą ankietę - z mądrym pytaniem - większość opowiedziało by się za obecnymi sternikami SA i po problemie. Zarząd wydałby oświadczenie że większość członków Socios popiera obecnych rządzących, zarządowi dobrze się z nimi współpracuję a w wypadku powrotu do TS takiego zaufania przynajmniej na początku nie będzie. TYLE
aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
|