Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Matios98
Senior Member
Od: 12.2018
Offline
#
85791
06.01.2020, 23:09
Nie wierze w transfer Nowaka, bo po pierwsze piłkarzy na pozycji 8/10 mamy sporo i nie sądzę żebyśmy wykładali takie pieniądze (wg. mediów ma klauzule 700tys zł) na piłkarza, który nie jest nam niezbędny.
Matios98
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Matios98
Znajdź inne posty napisane przez Matios98