Krakus - no ale czy stać Cię na taką akcję marketingową teraz?
MaLk - Socios powstało by pomagać, kontrolując jednak na co i w jaki sposób przekazywane przez nas środki są wydawane. Rozwijamy się i - po tym wszystkim co w naszym klubie się dzieje na przestrzeni ostatnich lat - mamy szansę takim organem w jakimś stopniu zostać. Wg mnie byłoby to dobre i z punktu widzenia Socios oraz wszystkich kibiców niezrzeszonych, a także z punktu widzenia samej spółki (to świetny PR - nie mamy nic do ukrycia).