Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22689
Stary 06.01.2020, 19:59
Krakus - no ale czy stać Cię na taką akcję marketingową teraz?

MaLk - Socios powstało by pomagać, kontrolując jednak na co i w jaki sposób przekazywane przez nas środki są wydawane. Rozwijamy się i - po tym wszystkim co w naszym klubie się dzieje na przestrzeni ostatnich lat - mamy szansę takim organem w jakimś stopniu zostać. Wg mnie byłoby to dobre i z punktu widzenia Socios oraz wszystkich kibiców niezrzeszonych, a także z punktu widzenia samej spółki (to świetny PR - nie mamy nic do ukrycia).
Odpowiedz cytując