serek.c2 napisał(a):

|
Osoby, które odejdą w takim momencie, nie zdają sobie sprawy po co powstało stowarzyszenie. Naprawdę trzeba tłumaczyć, że próbujemy stworzyć organizację, która będzie mogła w czasach braku zaufania do zarządzających patrzyć im na ręce i kontrolować, by w klubie nie dochodziło do wydarzeń z przeszłości?
|
W sumie to tak, to trzeba tłumaczyć. Ja byłem przekonany, że stowarzyszenie powstało, żeby zbierać kasę na ratowanie Wisły (SA), a nie w celach kontrolno-nadzorczych...
