serek.c2 napisał(a):

|
Nie planowaliśmy żadnych akcji marketingowych jeśli o nie pytasz - żeby zrobić to porządnie trzeba by było przeznaczyć na to spore środki. Wcześniejsze akcje nie przynosiły w zasadzie żadnych rezultatów - nic nie dały ani ulotki na stadionie, ani reklama w TV.
|
Najlepszą "akcją marketingową" jest dramatyczne tąpnięcie w klubie jak to miało miejsce na przełomie 2018/2019. Pytanie tylko czy tego sobie życzyć.
Bardzo się mylisz serek.c2. A jak nazwać pojawienie się na koszulkach logo Socios ? Jak dla mnie to "gigantyczna" akcja marketingowa.
W lipcu liczba Socios powiększyła się o 182 nowych członków. Miesiąc później o kolejne 63 osoby.
Dla porównania w czerwcu przyrost o 2 osoby a we wrześniu o 14.