Wyświetl pojedynczy post
krakus76_
Banita
 
Od: 09.2018
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22687
Stary 06.01.2020, 19:25
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Nie planowaliśmy żadnych akcji marketingowych jeśli o nie pytasz - żeby zrobić to porządnie trzeba by było przeznaczyć na to spore środki. Wcześniejsze akcje nie przynosiły w zasadzie żadnych rezultatów - nic nie dały ani ulotki na stadionie, ani reklama w TV.
Najlepszą "akcją marketingową" jest dramatyczne tąpnięcie w klubie jak to miało miejsce na przełomie 2018/2019. Pytanie tylko czy tego sobie życzyć.


Bardzo się mylisz serek.c2. A jak nazwać pojawienie się na koszulkach logo Socios ? Jak dla mnie to "gigantyczna" akcja marketingowa.

W lipcu liczba Socios powiększyła się o 182 nowych członków. Miesiąc później o kolejne 63 osoby.

Dla porównania w czerwcu przyrost o 2 osoby a we wrześniu o 14.
Odpowiedz cytując