Matios98 napisał(a):

"wspieramy BJK w dążeniu do przejęcia SA ponieważ jest to na chwilę obecną jedyna szansa wyprowadzenia piłkarskiej Wisły na prostą"
Przecież dokładnie to samo powtarza Wisłocki prezes TS i co z tego wynika? a przypominam, że jest on przynajmniej stroną w sprawię i ma wpływ na rozwój sytuacji, Socios nie jest i takowego wpływu nie ma.
|
Wisłocki bardzo chętnie odda sekcję piłkarską, bo z nią same problemy - długi, licencje, poprzedni prezes z ramienia TS czeka na proces w areszcie... Ale wicie, rozumicie, trzeba się dogadać, bo TS zarządzać sekcją piłkarską nie chce, ale zarabiać na niej musi. Szkółka dla dzieci, jakaś posadka w zarządzie, procent od fantów, tfu, znaczy pamiątek, kasa za herb - nie musi być od zaraz. Może jakiś dowód uznania za jego i innych członków TS pracę? Znaleźć takiego Vannę Ly łatwo nie było...
No nie rozumiem o co chodzi ratownikom, trzeba się umueć dogadać, a nie tylko warunki stawiać. Nie smarujesz, nie jedziesz...
No ale takie podejście zwolennikom TS zdaje się odpowiada. Tylko jak to .......nie, to nie udawajcie zdziwienia. Nikt nie będzie utrzymywał patologii z własnych pieniędzy.