Konrad. napisał(a):

Serek - z całym szacunkiem, ale 2 tysiące członków socios to wynik genialny i nieprawdopodobno w skali kraju. Naprawdę nie narzekajmy...
Przypomnę, że 99% klubów w Polsce nie potrafi sprzedać 2 tysięcy karnetów! Karnetu, który kosztuje 200-400 złotych rocznie, a w zamian otrzymujesz gwarantowane miejsce na stadionie na każdym meczu, plus czasem jakieś zniżki, pierwszeństwo przy pucharach...
My mamy 2 tysiące osób, które płacą 500-2400 zł rocznie na utrzymanie klubu! Większość z nich posiada karnety.
Naprawdę nie mamy prawa narzekać, ani wymagać dużo większej liczby.
|
Z takim myśleniem nigdy nie wejdziemy do piłkarskiej Europy.
Zawsze należy wymagać od siebie więcej mimo, że na tle bardzo słabej ligi pod różnymi względami wyróżniamy się widocznie.
Jak chcemy być najlepsi to musimy się rozwijać cały czas a nie spoczywać na laurach bo reszta ligi to reszta ligi tamto.
To nie jest myślenie zwycięzców.
Jak najbardziej mamy prawo wymagać od siebie dużo więcej.