Czaro, piszemy w wiadomym temacie
Konrad, ja jestem bardzo zadowolony z liczby członków, nie spodziewałem się że będzie nas po kilkunastu miesiącach tak wielu. Nie narzekam i nie odnoszę się do osób, które wspierają klub przez Socios, tylko zadaje pytanie osobom, które wypowiadają się między innymi w tym wątku, mają oczekiwania w stosunku do prowadzonej przez klub polityki transferowej (a co lepsze, także w stosunku do Socios) a ich w Socios nadal nie ma. Cóż ich jeszcze blokuje? Brak zaufania, nadal?
Proszę, może to uzmysłowi jak wiele wspólnie możemy zdziałać:
https://drive.google.com/file/d/12I9...FswQh_Rh3/view