serek.c2 napisał(a):

|
Dajcie spokój, naszym podstawowym problemem jest niezbyt zasobny portfel i sytuacja sportowa, a nie jakieś spory właścicielskie.
|
Oczywiście, że naszym podstawowym problemem są spory właścicielskie, ponieważ wiążą się z przetrwaniem klubu nie mniej niż portfel i sport.
Chociaż rozumiem, że chodziło Ci o to, co jest podstawowym problemem dla polityki transferowej
Pozdrawiam.