|
Na pewno tak, ale czasem jak już jesteś blisko i żyjesz tymi sprawami dobrze jest wziąć głęboki oddech i spojrzeć na sprawę z perspektywy. Bo rozpatrywanie niuansów niekiedy kończy się tym, że ucieka człowiekowi esencja problemu. Czasem też realizacja większego dobra ma swoją cenę i coś trzeba poświęcić.
Ale to już czysto teoretycznie. Jedyną organizacją kibicowską, która może pomóc jest oczywiście Socios, ale ja do niego nie należę. Nie będę więc pisał, co należy.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|