czaro napisał(a):

|
Po której by nie był: trochę dobrej woli i trochę kultury.
|
To jest standard, obraźliwy przydomek (Binarny, Żeglarz etc.), brak kultury i sugestia że TS chce dobrze, nie to co ratownicy. Kto niby rozpuszczał historyjki o tym że trójka właścicieli się kłóci a TS zaraz przyjdzie z inwestorem?
Nie wiem czy Ci ludzie są tak naiwni że wierzą że TS cokolwiek pozytywnego może zrobić, czy po prostu cynicznie walczą o swoje szemrane interesy.
Biedny TS, wylęgarnia działaczy rodem z PRL-u, złodzieji i handlarzy narkotyków. Chodzi oczywiście o dzieciaczki, nie o kasę, wpływy i ew. jakieś posadki zanim to wszystko padnie.