Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85776
Stary 06.01.2020, 00:31
czaro napisał(a):Wyświetl post
Po której by nie był: trochę dobrej woli i trochę kultury.
To jest standard, obraźliwy przydomek (Binarny, Żeglarz etc.), brak kultury i sugestia że TS chce dobrze, nie to co ratownicy. Kto niby rozpuszczał historyjki o tym że trójka właścicieli się kłóci a TS zaraz przyjdzie z inwestorem?

Nie wiem czy Ci ludzie są tak naiwni że wierzą że TS cokolwiek pozytywnego może zrobić, czy po prostu cynicznie walczą o swoje szemrane interesy.

Biedny TS, wylęgarnia działaczy rodem z PRL-u, złodzieji i handlarzy narkotyków. Chodzi oczywiście o dzieciaczki, nie o kasę, wpływy i ew. jakieś posadki zanim to wszystko padnie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 06.01.2020 o godz. 12:49.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując