Wyświetl pojedynczy post
Lvcas
Member
 
Od: 11.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22666
Stary 05.01.2020, 23:28
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Źle to wygląda bo mamy znowu rozmowę po przez media Interia kontra Onet.

Źle to wygląda bo nie ma chęci porozumienia. Trio postawiło swoje warunki TS niby się zgadza ale do listopada nie znalazło dość czasu żeby sprawę właściwie sfinalizować.

Źle to wygląda bo jacy piłkarze palą się do gry w przedostatniej drużynie która nie wiadomo jak długo będzie jeszcze istnieć.
Ja znow nie rozumiem o co jest śmiech z Obidzinskiego. Całkiem logiczne, że piłkarze kręcą nosem by tutaj przyjść, bo nie dość, że drużyna przedostatnia, to jeszcze ta wewnętrzna walka, która nie wiadomo czym się skończy.

Ja słowa Obidzinskiego traktuje jak pewne uproszczenie. Bardziej ta dyskusja budzi wątpliwości u potencjalnych piłkarzy niż szczegóły tej dyskusji.
Odpowiedz cytując