Clanowy napisał(a):

|
Czy może ktoś mi wyjaśnić kim jest Serek.C2 i dlaczego to nie jest Rafał Wisłocki?
|
Bo to Robert Sermak , i szczerze mówiąc mu nie zazdroszcze , jako jeden z nielicznych na tym forum ma odwagę nie być anonimowy. Szacunek mu się należy.