|
Za co i skąd chcesz tych "klasowych" piłkarzy sprowadzać? przecież to chyba oczywiste, że dla nas sukcesem będzie sprowadzenie piłkarza pokroju Savicevicia, moim zdaniem to trzeba przede wszystkim dobrze przygotować tych co są i
w nich upatrywać nadziei na utrzymanie, bo według mnie mamy lepszą drużynę niż wyniki pokazują. Nie wierze, żeby taki Sadllok, Savicevic czy Basha zagrali drugą taką fatalną rundę jak ta co za nami. Transfery pewnie też będą, ale ja się spodziewam w najlepszym wypadku właśnie takich Żukowów czy Chuc, czyli na papierze ciekawe, ale w realiach polskich piłkarze zagadki.
|