Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22662
Stary 05.01.2020, 18:55
Matios98 napisał(a):Wyświetl post
Po przeczytaniu tego wywiadu z Obim dochodzę do wniosku, że to już ten moment, kiedy trzeba zwyczajnie położyć lagę na temacie tego konfliktu, przestać się tym przejmować, tylko kupić popcorn i cisnąć beke, bo wspólnymi siłami obie strony osiągnęły już taki poziom niekompetencji, zacietrzewienia i zidiocenia, że w moim żenadometrze wywaliło skalę. Naprawdę zachęcam wszystkich do tego, bo szkoda nerwów, szkoda się tu produkować i wykłócać, bo jak widać psy szczekają, a karawana jedzie dalej.
W końcu konkretny wpis.

Wszyscy zapamiętać i zastosować.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując