Matios98 napisał(a):

|
Po przeczytaniu tego wywiadu z Obim dochodzę do wniosku, że to już ten moment, kiedy trzeba zwyczajnie położyć lagę na temacie tego konfliktu, przestać się tym przejmować, tylko kupić popcorn i cisnąć beke, bo wspólnymi siłami obie strony osiągnęły już taki poziom niekompetencji, zacietrzewienia i zidiocenia, że w moim żenadometrze wywaliło skalę. Naprawdę zachęcam wszystkich do tego, bo szkoda nerwów, szkoda się tu produkować i wykłócać, bo jak widać psy szczekają, a karawana jedzie dalej.
|
W końcu konkretny wpis.
Wszyscy zapamiętać i zastosować.