Wyświetl pojedynczy post
Matios98
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22661
Stary 05.01.2020, 18:34
Po przeczytaniu tego wywiadu z Obim dochodzę do wniosku, że to już ten moment, kiedy trzeba zwyczajnie położyć lagę na temacie tego konfliktu, przestać się tym przejmować, tylko kupić popcorn i cisnąć beke, bo wspólnymi siłami obie strony osiągnęły już taki poziom niekompetencji, zacietrzewienia i zidiocenia, że w moim żenadometrze wywaliło skalę. Naprawdę zachęcam wszystkich do tego, bo szkoda nerwów, szkoda się tu produkować i wykłócać, bo jak widać psy szczekają, a karawana jedzie dalej.
Odpowiedz cytując