Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22660
Stary 05.01.2020, 18:18
South napisał(a):Wyświetl post
Mnie osobiście w....ia, że celem tego wywiadu jest wykorzystanie emocji i nastrojów kibiców. Wiadomo jak kibice Wisły są grzani na transfery , to teraz cyk szpileczka w TS , nie będzie transferów bo TS nie chce oddać herbu. Nie powinno tak to wyglądać ...
Przecież to prawda. Wizja bankructwa odstrasza graczy od podpisywania umów z Wisłą (a trzeba mieć klapki na oczach żeby wierzyć że TS może utrzymać klub). Bez transferów nie utrzymamy się i zbankrutujemy.

TS zabija sekcję piłkarską. Jest to kolejny gwóźdź do trumny, być może ostatni.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.01.2020 o godz. 18:32.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując