South napisał(a):

|
Mnie osobiście w....ia, że celem tego wywiadu jest wykorzystanie emocji i nastrojów kibiców. Wiadomo jak kibice Wisły są grzani na transfery , to teraz cyk szpileczka w TS , nie będzie transferów bo TS nie chce oddać herbu. Nie powinno tak to wyglądać ...
|
Przecież to prawda. Wizja bankructwa odstrasza graczy od podpisywania umów z Wisłą (a trzeba mieć klapki na oczach żeby wierzyć że TS może utrzymać klub). Bez transferów nie utrzymamy się i zbankrutujemy.
TS zabija sekcję piłkarską. Jest to kolejny gwóźdź do trumny, być może ostatni.