Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22651
Stary 05.01.2020, 06:59
Ani TS ani trio nie mają środków na to żeby Wisłę odbudować sportowo. Trio liczyło na pewno że uda się im znaleźć inwestora czego na ten moment nie udało się zrealizować a z kolei obecny właściciel ma z tytułu głowy fakt w jakim miejscu sportowo jesteśmy i dawanie wszystkiego jak chce trio w tych okolicznościach przy grożącym realnie spadku to strzał w kolano bo może się okazać za pół roku że po trio zostanie wyłącznie syndyk. Dla jedynych i drugich kluczowym było znalezienie inwestora ale jak widać nic z tego nie wyszło bo takim sam mógłby zgłosić się do TS bez posrednicwa trio. Sytuacja jest patowa, w transferów jak nie było tak nie ma i nie zanosi się by miały być jakościowe dlatego można smilo powiedzieć że jeżeli nic nie drgnie w sprawie inwestora czeka nas zjazd do IV ligi za pół roku przy dobrych wiatrach.
Odpowiedz cytując