Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Piotr777
Senior Member
Od: 08.2016
Offline
#
22646
05.01.2020, 01:41
Clanowy
napisał(a):
Czy może ktoś mi wyjaśnić kim jest Serek.C2 i dlaczego to nie jest Rafał Wisłocki?
Dlaczego nie jest Wisłockim? Hm, dobre pytanie.
Wybierz najlepszą odpowiedź:
a) bo jest Gołdą
b) bo jest Vanną Ly
c) bo jest za gruby
Ostatnio edytowane przez Piotr777 : 05.01.2020 o godz. 01:50.
Piotr777
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Piotr777
Znajdź inne posty napisane przez Piotr777