|
A czy ja gdzieś pisałem, że sprowadzaliśmy nie wiadomo kogo? chyba nie liczyłeś, że w to okienko będzie się wybitnie różnić od poprzednich? przecież dyskusja dotyczy tego, że teraz przez TS sprowadzimy gorszych piłkarzy niż dotychczas, bądź nikt nie będzie chciał przyjść do nas, a według mnie to bzdura i tyle miałem na myśli.
|