Cytat:
|
Jaroo obecnie przejęcie przez trójcę też niczego nie gwarantuje. Z resztą się zgadzam, ale uważam, że drugi cytat, to po prostu zwykłe granie na emocjach.
|
Tak, jest to gra na emocjach i to wszystko już idzie w zla stronę. Dla mnie powinni spotkać się 2-3 razy, ustalić stanowisko i albo przejąć klub albo się zwinąć i niech sobie TS działa. Zrobiła się już z tego dziecinada i czasami zwykła pyskówka. Chyba nie o to chodzi.
Co do przejęcia przez tro to się nie zgadzam bo gwarantują chociaż jakąś linię rozwoju, jakiś pomysł, plan, cokolwiek, gwarantują szczególnie osobą Kuby jakąś wiarygodność i to, że czlowiekowi się robi spokojniej na sercu, co w Wiśle jest czyms rzadkim od wielu lat...
Obecna sytuacja po prostu blokuje wiele możliwości działań przez trio, spowalnia rozwój i tak nie powinno być. Albo klub ma TS albo SA albo jakiś szejk czy miliarder i niech zarządza, niech działa na swoją kreskę, a my od roku jesteśmy w rozkroku... tak nie może być, to jest niepoważne i jest to najgorszym rozwiązaniem.
Pamiętam jeszcze słowa Wisłockiego, że po akcji z Vanną TS musi dokładniej analizować komu odda Wislę. Już przeanalizowały te asy z TS czy trio jest ok czy dalej się motają. Patrząc na końcówke roku i zero zaangazowania TS to dalej tęgie mózgi myslą czy Kuba i społka sa wiarygodni.