Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85764
Stary 05.01.2020, 00:22
Matios98 napisał(a):Wyświetl post
Gorsza niż rok temu, gdzie Wisła została odbita z rąk gangu Olsena? nie no, weź nie żartuj.
Chodzi mi o cały rok, nie tylko jego początek. Teraz z TSem jest impas, z miastem wojna, z Telefoniką też nie można się porozumieć, ogólnie jest źle.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 05.01.2020 o godz. 00:26.
Odpowiedz cytując