Matios98 napisał(a):

|
Gorsza niż rok temu, gdzie Wisła została odbita z rąk gangu Olsena? nie no, weź nie żartuj.
|
Chodzi mi o cały rok, nie tylko jego początek. Teraz z TSem jest impas, z miastem wojna, z Telefoniką też nie można się porozumieć, ogólnie jest źle.