Cytat:
|
Jako powód fiaska rozmów wskazał: - Brak przejęcia klubu przez Tomka Jażdżyńskiego, Kubę Błaszczykowskiego i Jarka Królewskiego z powodu niespełnienia ich trzech postulatów- odbija się na naszych transferach. W klubie oczywiście jesteśmy przekonani, że to trio gwarantuje stabilność, ale musimy do tego przekonać jeszcze rynek. A na razie jest tak, że zawodnicy i ich menedżerowie boją się, że w dłuższej perspektywie klub może nie być stabilny finansowo. Obawiają się o to i zaczynają grać na zwłokę - dodaje Obidziński.
|
Cytat:
|
- Ta sytuacja niestety rzutuje też na piłkarzy i ich menedżerów. Bezpośrednio od nich słyszę, że skoro Wisła nie ma prawa do swojej nazwy, czy ktoś ma jakiś duży dług, nad którym nie ma kontroli, to oni wolą poczekać, wstrzymują się z decyzjami. Tylko że my czekać nie chcemy, wręcz nie możemy czekać z transferami do końca zimowego okna transferowego. Obecny stan rzeczy mocno komplikuje nasze ruchy transferowe, ale też ogólne - biznesowe, jak np. rozmowy sponsorskie. Dotyczy to też zatrzymywania w klubie najzdolniejszej młodzieży, bo to też rodzi taki problem - słyszymy od Obidzińskiego.
|
http://www.sport.pl/pilka/7,65039,25...prowadzic.html
Reputacja TSu działa... Podziękujcie Prezesowi Wisłockiemu za porozumienie, które skazuje Wisłę na porażkę
