https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ek...krakow/jb1b9wz
W tym artykule jest 6 osób, które pełniły ważne role w upadającej Wiśle SA, a teraz pełnią ważne role w TS.
5 z nich jest w zarządzie:
https://www.tswisla.pl/wladze/
Na 9 osób w zarządzie 5 jest ze starego układu. Jak tu wierzyć w nowe rozdanie? Chyba już rozumiem dlaczego trio ma takie problemy z przejęciem klubu.
Kiepsko to wygląda