leszekm napisał(a):

Wczoraj napisałem, że wystarczy byłych piłkarzy i działaczy zapytać o p. Wisłockiego żeby się nasłuchać. Szczególnie tych, którzy kiedyś mieli coś wspólnego ze szkoleniem i TS. No i proszę. To wprawdzie o teraźniejszości ale jestem przekonany (wiem), że tak ostra i agresywna wypowiedź ma znacznie głębsze dno. Wiele osób z Wisłą w sercu uważa, że w 2016 roku trafiła ona pod okupację i ma jasne zdanie o tych którzy w tym uczestniczyli. A p. Wisłocki uczestniczył mocno.