A nie sądzisz, że takie ankiety będą miały sens i będą jeszcze ciekawsze, gdy będą miały jakąkolwiek moc sprawczą? A żeby tak się stało, to najpierw musimy być odpowiednio mocną organizacją. Teraz pytanie do Ciebie, czemu nie chcesz nas wspomóc w stworzeniu takiego Socios, tylko czekasz na gotowe?
