|
To ja już napisałem co ludzi takich jak ja może przekonać do zapisania się do Socios ale wywołało to spore oburzenie.Nie sądzę bym był jedyną taką osobą.Ja jakieś środki mogę przekazywać i bez członkostwa wtedy finansowo to może i się zgadza ale właśnie nie wzrasta licznik osób zarejestrowanych w stowarzyszeniu .Nie wywołuje u mnie żadnej ekscytacji głosowanie gdzie ile i komu przekazać pieniądze ale gdybym mógł wyrazić swoje zdanie w różnych jak to nazywacie ankietach dotyczących ogólnie sytuacji w klubie to jestem jak najbardziej za.Nie stawiam nikomu żadnych warunków mówię tylko co mnie by zachęciło
|