Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22616
Stary 04.01.2020, 13:11
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
No oczywiście, że nie będziemy mieli wpływu, ponieważ jesteśmy jeszcze zbyt mali, a jak będziemy rezygnować (z różnych przyczyn) to nigdy organizacją taką na miarę prawdziwego Socios z klubów zachodniej Europy się nie staniemy. Co do darowizn celowych, to się powtórzę - możemy przeznaczać swoje środki na zakup sprzętu, poprawę infrastruktury (rzeczy, których spółka nie planowała w budżecie) albo wstrzymać finansowanie. Dodatkowo - gdybyśmy mieli kogoś z ramienia Socios w klubie moglibyśmy patrzyć na ręce niekompetentnym władzom, jeśli takie by się pojawiły.



Szczerze mówiąc nie sądzę, by działania marketingowe przyniosły oczekiwane efekty - próbowaliśmy z reklamą w tv, zero odzewu. Jesteśmy jednak otwarci na propozycje, niedługo kolejne głosowania w sprawie wykorzystania środków.
Jedyną szansą na rozrost Socios jest odbudowa piłki na Wiśle. To są naczynia połączone. Żadne reklamy raczej dużo tu nie zmienią.
Jeżeli Wisła uwolni się z garbu TS, zacznie grać i wygrywać, to na fali entuzjazmu ludzie będą chcieli mieć w niej większy udział. Wtedy reklamy będą miały sens.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując