Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22614
Stary 04.01.2020, 13:04
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Tyle, że ja tu żadnych swoich argumentów w kwestii AP czy szkółki Wofy nie pisałem, odpowiedziałem Ci jedynie na pytanie, jaka jest sytuacja, jakie są żądania spółki, a jak zapatruje się na to TS.
No i spoko, a ja tylko tłumaczę dlaczego pomysły TS są złe i nie do przyjęcia z punktu widzenia biznesu.
Absolutnie nie uważam żebyś Ty był problemem, wręcz przeciwnie - robisz co możesz, dzięki Socios Wisła jeszcze istnieje. Tak więc nie traktuj tego jako atak na siebie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując