wolfy napisał(a):

|
Wisła pod TS zbankrutuje. Koniec, kropka. NIKT im nie da pieniędzy, nikt z nimi nie będzie negocjował, mają zerowe pojęcie i jeszcze mniejszą wiarygodność.
|
Od dnia kiedy TS ogłosi przejęcie spółki, daję spółce najwyżej kilka miesięcy życia, po czym nastąpi ciężki zgon.
Warto by było, żeby osoby jeszcze niezdecydowane w tym sporze wzięły pod uwagę trzy fakty:
1. TSem zarządzają ludzie bez obycia biznesowego i bez kompetencji do zarządzania. Ich zdolność pozyskiwania sponsorów lub inwestorów jest zerowa. Podobnie jak chodzi o zdolność kontraktowania nowych piłkarzy - jeśli teraz Błaszczu czy Jażdżyński z Królewskim dają jakąś rękojmię, to po ich odejściu zaufanie do spółki spadnie do zera.
Ciekaw jeszcze jestem, czy przypadkiem Gibała (Platiunium) nie węszy tu jakiegoś interesu...
2. Jak na razie gangusy mają inne problemy na głowie niż wywieranie wpływu na TS ale możecie być pewni, że jak tylko pierwsi się otrząsną z kłopotów kryminalnych, to pierwsze kroki skierują do TSu. Wierzycie w to, że zarząd TSu nie ugnie się przed nimi?
3. Trio BJK nie działa z pobudek czysto finansowych. Obecnie nikt do Wisły nie wejdzie jeśli będzie się kierował tylko motywacją materialną. Ani teraz, ani zapewne przez najbliższe 2-3 lata. To raz. A dwa - właściciele mający sentyment do klubu będą zawsze lepszymi właścicielami od takich, którzy robią to tylko dla zabawy lub w celu zarobkowym - bo jak się takiemu Wisła znudzi, to ją pieprznie w cholerę i tyle.