Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22606
Stary 04.01.2020, 12:44
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Może się tak stać, nikt takiej opinii tutaj nie neguje. Ja raczej staram się uzmysłowić, że to bez sensu, bo własnie po to powstało Socios - by nawet w takich "kryzysowych" czasach móc pomagać, by Wisła nie popłynęła.
Wisła pod TS zbankrutuje. Koniec, kropka. NIKT im nie da pieniędzy, nikt z nimi nie będzie negocjował, mają zerowe pojęcie i jeszcze mniejszą wiarygodność.
Sponsorzy obwarowują zostanie w Wiśle obecnością Błaszczykowskiego w niej - myślisz że to przypadek?

To nie jest kwestia tego czy Wisła zostanie z trójcą czy wróci do TS, ale czy przetrwa.

serek.c2 - ja oceniam sytuację i nie jest to ocena wzięta z kosmosu. Myślisz że dlaczego trójca chce zamknięcia szkółki TS? Ze złośliwości?

Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.01.2020 o godz. 13:08.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując