serek.c2 napisał(a):

|
Może się tak stać, nikt takiej opinii tutaj nie neguje. Ja raczej staram się uzmysłowić, że to bez sensu, bo własnie po to powstało Socios - by nawet w takich "kryzysowych" czasach móc pomagać, by Wisła nie popłynęła.
|
Wisła pod TS zbankrutuje. Koniec, kropka. NIKT im nie da pieniędzy, nikt z nimi nie będzie negocjował, mają zerowe pojęcie i jeszcze mniejszą wiarygodność.
Sponsorzy obwarowują zostanie w Wiśle obecnością Błaszczykowskiego w niej - myślisz że to przypadek?
To nie jest kwestia tego czy Wisła zostanie z trójcą czy wróci do TS, ale czy przetrwa.
serek.c2 - ja oceniam sytuację i nie jest to ocena wzięta z kosmosu. Myślisz że dlaczego trójca chce zamknięcia szkółki TS? Ze złośliwości?
Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek...