Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22603
Stary 04.01.2020, 12:40
Snow napisał(a):Wyświetl post
W momencie gdy Wisła SA wróci pod skrzydła i zarządzanie TSu, w Socios zostanie ze 100 osób. Jak ktoś tego nie rozumie to rozstał się z rzeczywistością.
I nie ma znaczenia tutaj, że głosuje się na konkretne cele, ludzie po prostu przestaną przelewać pieniądze.
Może się tak stać, nikt takiej opinii tutaj nie neguje. Ja raczej staram się uzmysłowić, że to bez sensu, bo własnie po to powstało Socios - by nawet w takich "kryzysowych" czasach móc pomagać, by Wisła nie popłynęła.
Odpowiedz cytując