Snow napisał(a):

W momencie gdy Wisła SA wróci pod skrzydła i zarządzanie TSu, w Socios zostanie ze 100 osób. Jak ktoś tego nie rozumie to rozstał się z rzeczywistością.
I nie ma znaczenia tutaj, że głosuje się na konkretne cele, ludzie po prostu przestaną przelewać pieniądze.
|
Może się tak stać, nikt takiej opinii tutaj nie neguje. Ja raczej staram się uzmysłowić, że to bez sensu, bo własnie po to powstało Socios - by nawet w takich "kryzysowych" czasach móc pomagać, by Wisła nie popłynęła.