maaarcin napisał(a):

A SA w ogóle chce przejąć szkółkę?
|
Nie chce, chce by TS ją zamknęła.
wolfy napisał(a):

|
A Ty rozumiesz, że to jest część dochodów każdego normalnego klubu które TS chce sobue zatrzymać prawem kaduka?
|
Rozumiem, tyle ża AP Wisła Kraków (już pod SA) może sobie zrobić nabór i na milion dzieciaków do najmłodszych sekcji i raczej dla nich wszystkich to AP Wisły a nie szkółka będzie pierwszym wyborem. W szkółce - tak jak dotychczas, miałyby trenować dzieciaki, które nie dostały się do AP.