Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22598
Stary 04.01.2020, 12:31
maaarcin napisał(a):Wyświetl post
A SA w ogóle chce przejąć szkółkę?
Nie chce, chce by TS ją zamknęła.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
A Ty rozumiesz, że to jest część dochodów każdego normalnego klubu które TS chce sobue zatrzymać prawem kaduka?
Rozumiem, tyle ża AP Wisła Kraków (już pod SA) może sobie zrobić nabór i na milion dzieciaków do najmłodszych sekcji i raczej dla nich wszystkich to AP Wisły a nie szkółka będzie pierwszym wyborem. W szkółce - tak jak dotychczas, miałyby trenować dzieciaki, które nie dostały się do AP.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 04.01.2020 o godz. 12:35.
Odpowiedz cytując