serek.c2 napisał(a):

Półtora roku temu miała miejsce inna sytuacja, gdyby nie składki i inne akcje Wisły prawdopodobnie by już nie było. Tak, niestety kasa trafiła wtedy w części do złodziei - i właśnie dlatego teraz jest Socios, by takich sytuacji uniknąć. Pierwszą niewielką akcją, którą zrobiło Socios i masz pewność, że kasa nie została tknięta przez jeszcze stare władze, to akcja "Kibice Piłkarzom". Masz pewność, że dzięki takiej pomocy środki trafiły tam gdzie trzeba, na konta piłkarzy.
Pisałem już wiele razy, a potwierdzone to było na spotkaniach tak z SA jak i z TS. Akademia ma być oddana w całości do spółki akcyjnej, wszystkie roczniki. TS chciałby zatrzymać możliwość trenowania dzieciaków do 12 roku życia w "Szkółce Piłkarskiej Wisły", chcieliby zostać klubem partnerskim AP Wisła Kraków.
|
TS chciałaby zostawić sobie najbardziej dochodową i najmniej wymagającą część - poprawiłem to co napisałeś. Czyli to prawda że Wisłocki leci w wuja.
Te sieroty które nie potrafią pokazać zaświadczenia o niekaralności chcą być klubem partnerskim Wisły. Jasne. A jak potem okaże się że pracuje tam jakiś były(wersja optymistyczna) handlarz narkotyków albo pedofil to SA będzie za tych idiotów oczami świecić?
Ciekawe ile jest jeszcze takich kwiatków...
TS doprowadzi w ten sposób do upadku sekcji piłkarskiej.