Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22590
Stary 04.01.2020, 12:07
Właśnie dlatego powstało stowarzyszenie, by osoby, które chcą wspierać Wisłę mogły to robić nawet wtedy, gdy nie będą miały pełni zaufania do osób zarządzających. Nasze środki będą wydawane zgodnie z naszym życzeniem i jeśli w stosunku do jakiegokolwiek zarządu pojawią się wątpliwości, to członkowie albo zablokują wsparcie, albo będą wspierać spółkę darowiznami celowymi (a sposoby na to, by środki nie zostały wykorzystane w innym celu są). Naprawdę byłoby świetnie, gdyby w RN spółki znalazło się miejsce z ramienia naszej organizacji, to ułatwiłoby sprawę.

Stosując Twoją logikę Wolfy, to półtora roku temu Wisły by już nie było.
Odpowiedz cytując