Armin napisał(a):

|
Wyobraźmy sobie że drużyna piłkarska wraca pod skrzydła TS. I teraz pytanie do Socios? Na Wisle nie dacie? Przecież Wisła jest jedna. Nawet jakby tam Banaś rządził to i tak dacie. Nie będziecie wspierać? Nie macie klubu w sercu?
|
A ma sens dawanie pieniędzy tej patologii? Przejście do TS to koniec Wisły, trzeba zaczynać od A klasy poza ich skrzydłami.
Stosując logikę niektórych to nie ma znaczenia na co pieniądze pójdą bo "wspieramy Wisłę". Nie moja kasa, ale dziwi mnie takie podejście po tym co TS odwaliło dwa lata temu.
Według mnie TS będzie leciał w wuja dopóki nie zostanie przyparty do muru przez kibiców. Zero kasy, bojkot etc.