Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22589
Stary 04.01.2020, 12:04
Armin napisał(a):Wyświetl post
Wyobraźmy sobie że drużyna piłkarska wraca pod skrzydła TS. I teraz pytanie do Socios? Na Wisle nie dacie? Przecież Wisła jest jedna. Nawet jakby tam Banaś rządził to i tak dacie. Nie będziecie wspierać? Nie macie klubu w sercu?
A ma sens dawanie pieniędzy tej patologii? Przejście do TS to koniec Wisły, trzeba zaczynać od A klasy poza ich skrzydłami.
Stosując logikę niektórych to nie ma znaczenia na co pieniądze pójdą bo "wspieramy Wisłę". Nie moja kasa, ale dziwi mnie takie podejście po tym co TS odwaliło dwa lata temu.

Według mnie TS będzie leciał w wuja dopóki nie zostanie przyparty do muru przez kibiców. Zero kasy, bojkot etc.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując