Armin napisał(a):

|
Wyobraźmy sobie że drużyna piłkarska wraca pod skrzydła TS. I teraz pytanie do Socios? Na Wisle nie dacie? Przecież Wisła jest jedna. Nawet jakby tam Banaś rządził to i tak dacie. Nie będziecie wspierać? Nie macie klubu w sercu?
|
A ty jak Wisła wróci pod skrzydła TS to przestaniesz jej kibicować? Zostaniesz kibicem innego klubu?
Na pewne rzeczy nie ma się wpływu.